II Niedziela Wielkanocy

II Niedziela Wielkanocy –  Miłosierdzia Bożego – 7 kwietnia 2024r.

• Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 w Sztynwagu nabożeństwo w godzinie miłosierdzia. Według zarządzenia Episkopatu Polski po Mszach Św. zbiórka do puszek przeznaczona na dzieła miłosierdzia.
  • Za tydzień 14 kwietnia (niedziela) po Mszach Św. o 10.00 i 11.30 spotkanie z dziećmi i rodzicami przed I Komunią Św. Jest to ostateczny termin dostarczenia zaległych dokumentów.  OBECNOŚĆ WSZYSTKICH OBOWIĄZKOWA
  • Przypominam, że uroczystości I Komunii Św. w naszej parafii odbędą się:
  • 5 maja o godz. 11.30 w Pieńkach oraz 19 maja o godz. 10.00 w Sztynwagu.
  • W poniedziałek Mszy Św. nie będzie.
  • Za tydzień 14 kwietnia rozpocznie się XVI Ogólnopolski Tydzień Biblijny oraz Niedziela Biblijna pod hasłem: Powołani do wspólnoty – Komunii z Bogiem i bliźnimi w Kościele.
  • Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym 18 maja organizuje wyjazd do Częstochowy na XXVIII Ogólnopolskie Czuwanie Katolickiej Odnowy w Duchu Św. Informacja na tablicy ogłoszeń.
  • Grudziądzki Kongres Wspólnot będzie miał miejsce 13 kwietnia (sobota) w parafii na Strzemięcinie. Zaproszenie i program został wywieszony na tablicy ogłoszeń. Liderzy wspólnot otrzymali stosowne zaproszenia wystosowane do wszystkich członków. Chętnych do uczestnictwa proszę o kontakt z liderami.
  • Serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy dbają o wystrój i porządek w naszych kościołach oraz wokół nich.

5/24 Rafał Narloch, stanu wolnego, zam. parafia Pieńki Królewskie.

Angelika Piaskowska, stanu wolnego, zam. parafia Dąbrówka Królewska.

Wtorek 9.04

17.00 And. + Ryszard Dąbrowski – int. od sąsiadów.

Środa 10.04

17.00 MB. O zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla Bartosza w 18 rocz. urodzin.

Czwartek 11.04

17.00 And. + Ryszard Dąbrowski, rodzice z ob. stron oraz Janusz i Grzegorz.

Piątek 12.04

17.00 MB. Dziękczynno – Błagalna w 40 rocz. ślubu Jolanty i Janusza.

Sobota 13.04

18.00 MB. + Władysława (ona), Mieczysław i Czesław Duda.

III Niedziela Wielkanocy  – 14.04

8.30 And. + Mama Stefania i zm. z obojga stron.

10.00 MB. + Julia Elwertowska z okazji urodzin.

11.30 And. + Maria i Józef Wojciechowscy oraz Wanda i Franciszek Chmielewscy